top of page
Tóth Pál Sándor

Alapító

+36 70 360 2253

Eötvös loránd tudományegyetem esztétika szakán végzett, 

Majd festménybecsüs szakvizsgát tett.

Közel 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a kortárs magyar képzőművészetben. A Deák Erika Galéria vezetője, emellett meghívott előadó a mome kulturális menedzser és Múzeum menedzser képzésein iletve az IBS művészeti menedzser szakán. A cartc közhasznú kulturális egyesület elnöke.

Szakterülete: a magyar kortárs képzőművészet  a 90-es évektől napjainkig

 

Fejes Márton

Fényképész

www.fejesfoto.hu

A fényképészet mint szakma az elmúlt 15 évben életem meghatározó tényezőjévé vált. Az évek során próbáltam megragadni minden lehetőséget, hogy tudásomat mélyítsem. Számos szemináriumon, alkotótáborban és konferencián vettem részt, előadóként és hallgatóként egyaránt.Úgy gondolom hogy a műtárgy fotózás nagy szakmai és tecnikai felkészülséget igényel. A tökéltes repodukció készítés is egy alkotás.

GECOV ANETT

KUTATÁS, SZAKSZÖVEGÍRÁS

A pázmány péter katolikus egyetem bölcsészettudományi karán végzett művészettörténet, és tanárképes filozófia szakon, illetve kreatív írás programot. Szakmai gyakorlatát a ludwig múzeum – kortárs művészeti múzeum gyűjtemény osztályán töltötte, a bolgár anyag feldolgozásával.

2011 óta a cartc műtárgykezelőjeként dolgozik. 

Szakterülete: a modern 20. Századi és a kortárs magyar művészet 1990-ig.

 

BERG  ANDREA

KUTATÁS, SZAKSZÖVEGÍRÁS

Az ELTE művészettörténet szakán végzett. 1993-2007 között a Műcsarnok kortárs művészeti kurátora, ezt követően a Videospace galéria egyik alapítója és vezetője. Szakterülete modern és a kortárs képzőművészet. Jelenleg Németországban él. Szolgáltatások: bevezetés a müncheni művészeti szcénába, tanácsadás és közvetítés a német műtárgypiacra.

Boros Lili

KUTATÁS, SZAKSZÖVEGÍRÁS

CSÁSZÁR TAMARA

KUTATÁS, SZAKSZÖVEGÍRÁS 

Az ELTE művészettörténet (2005) és orosz szakán (2003) végzett, majd ugyanitt irodalomtudományból szerzett PhD fokozatot (2013). Kiállítások szervezőjeként és kurátoraként dolgozott az Ernst Múzeumban (2001-2005), majd pedig a Műcsarnokban (2011-től). Rendszeresen publikál irodalomtudomány és kortárs képzőművészet témaköreiben tanulmánykötetekben, illetve művészeti szaklapokban. 2012 óta tart szemináriumokat az ELTE Eötvös Collegiumának Szlavisztika Műhelyében

.

 

Pázmány péter katolikus egyetem bölcsészettudományi karán művészettörténet szakon végzett, majd műtárgybecsüs szakvizsgát tett.

 szakmai gyakorlatát a magyar nemzeti galéria adattárában töltötte, illetve a fiatal képzőművészek stúdiója egyesületnél. 2011 óta a molnár-c. Pál műterem-múzeum állandó önkénteseként dolgozik. 2011-óta cartc műtárgykezelőjeként tevékenykedik. 

Szakterülete: klasszikus és modern 20. Századi magyar művészet, 1960-as évekig.

 

bottom of page